آموزش های اختصاصی تالگو

 

متقاضیان محترم شرکت در دوره های آموزشی تالگو، توجه داشته باشند که این آموزش ها بر اساس استاندارد های تعریف شده از سوی تالگوی فرانسه در دفتر مرکزی تنها نماینده انحصاری تالگوی فرانسه در ایران ( شرکت ماهرویان سبلان ) توسط مربیان بین المللی و تأیید شده ی تالگو برگزار می گردد.

پس از پایان موفقیت آمیز دوره رسمی آموزش مراقبت پوست تالگو به کارآموز مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا می گردد. لذا قبل از صرف هزینه برای شرکت در چنین دوره هایی از معتبر بودن مجوز برگزار کننده اطلاع حاصل نمایید.

شماره تماس مستقیم : 09129150918

 

گواهینامه ها

.: تالگو - ایران :.

اسکن کنید !

QR Code یک بارکد ماتریسی بوده که قابل خوانش توسط بارکد‌خوان مخصوص "QR" در تلفن های همراه و تبلت های دوربین دار می باشد و می تواند اطلاعات گوناگونی را در بر داشته باشد .

هم اکنون ...

ما 7 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

تاریخچه تالگو

در سال ۱۹۶۴، هدف اولیه کمپانی تولید محصولاتی بر پایه جلبک برای مصارف دارویی بود. در ۱۹۶۸، برند THALGO تعیین گردید.در سال ۲۰۰۸ گروهی که مسئول آموزش زیبایی بود، در مدرسه تالگو شروع به کار کرد.تالگو یک عبارت مشتق شده از سه کلمه تالسوتراپی ( آب درمانی) و الگ ( جلبک درمانی) و اوشن (اقیانوس ) است.کارخانه تالگو در شمال فرانسه است و تالگو از یک گروه شامل ۴۵۰ کارمند، ۲ آزمایشگاه، ۲ واحد تولید محصول و بیش از ۲۰۰۰۰ واحد در سرتاسر جهان تشکیل شده است.

امروزه تالگو یک نام جهانی شناخته شده برای محصولات زیبایی دریایی است. کمپانی تالگو محصولات آرایشی و مکمل های تغذیه ای بر پایه ترکیبات دریایی را در بیش از ۹۰ کشور دنیا مخصوصاً در مراکز درمانی با آب دریا، استخرها و ... به فروش می رساند.تالگو موفق به کسب جایزه برای محصولات ضد پیری و لیفتینگ شده است.تالگو روش‌های درمانی کاملی را برای بهبود نتایج ارائه می دهد.ما می دانیم که ترکیب این درمان ها با مراقبت خانگی نتایج بهتری حاصل می کند. اما در مورد نتایج خاصی مانند اثرات ضد پیری، پوست های خشک و لاغری با محصولات مغذی تالگو اثرات بسیار بهتری خواهید دید.تالگو بازه کاملی از محصولات محافظتی پوست شامل آبرسانی، ضد پیری، بالانس مجدد، پوست های حساس و ایجاد رنگ است.تالگو در واقع درمان هایی را که توسط جلبک هایی دریایی و به طور کلی محصولات دریایی انجام می پذیرد، را شامل می شود .تالگو جلبک ها و انواع مواد وترکیبات دریایی را که بیشترین هماهنگی را با ارگانیسم بدن دارند در ارجحیت قرار می دهد تا به هدف خود که ایجاد ارتباط و تاثیر گذاری مطابق با درجه تحمل پوست است , را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

تالگو|تالگو ایران|تالگو پاریس|آموزش تالگو

جلبک دارای خواص و ویژگی هایی منحصر به فردی چون محافظت از پوست وبدن، تنظیم مجدد تعادل چربی پوست وخاصیت ضد چین وچروک بودن وهمچنین یک مغذی قوی برای پوست است. که تالگو با استفاده موثر ومفید از این خواص، طیف گسترده ای از درمان را که مرتبط به مراقبت از پوست و بدن و رایحه درمانی را ارائه می نماید .