ورود همکاران

آموزش کامل Skin Care

مدرسه عالی تالگو فرانسه برگزار می کند

  • آموزش کامل Skin Care
  • ارائه دیپلم بین المللی

ما از شما یک حرفه ای بین المللی میسازیم.
برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی تالگو در دفتر مرکزی با شماره های

021-22661293

09129150918

تماس حاصل نمائید

آموزش های اختصاصی تالگو

 

متقاضیان محترم شرکت در دوره های آموزشی تالگو، توجه داشته باشند که این آموزش ها بر اساس استاندارد های تعریف شده از سوی تالگوی فرانسه در دفتر مرکزی تنها نماینده انحصاری تالگوی فرانسه در ایران ( شرکت ماهرویان سبلان ) توسط مربیان بین المللی و تأیید شده ی تالگو برگزار می گردد.

پس از پایان موفقیت آمیز دوره رسمی آموزش مراقبت پوست تالگو به کارآموز مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا می گردد. لذا قبل از صرف هزینه برای شرکت در چنین دوره هایی از معتبر بودن مجوز برگزار کننده اطلاع حاصل نمایید.

شماره تماس مستقیم : 09129150918

 

گواهینامه ها

.: تالگو - ایران :.

عضویت در خبرنامه

اسکن کنید !

QR Code یک بارکد ماتریسی بوده که قابل خوانش توسط بارکد‌خوان مخصوص "QR" در تلفن های همراه و تبلت های دوربین دار می باشد و می تواند اطلاعات گوناگونی را در بر داشته باشد .

هم اکنون ...

ما 4 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

ماساژ جوانی صورت - انحصاری تالگو

انرژی لیفت تالگو – درمانی که به یاری مراقبت های ضد پیری تالگو می آید
انرژی لیفت تالگو درمانی برای لیفت صورت بر پایه ماساژ می باشد. این ماساژ توسط یک پزشک جراح زیبایی مشهور آمریکایی و یک متخصص زیبایی فرانسوی که هر دو علاقه بسیاری به یافتن یک راه حل جایگزین برای جراحی های زیبایی داشتند ابداع شد. بعدها تالگو این تکنیک ماساژ را به وسیله ادغام و ترکیب آن با درمان خود توسعه داد.
استفاده از سرم اکسپشنال تالگو به دلیل وجود هورمون های جلبک طبیعی به عنوان بخشی از این ماساژ باعث می شود نتایج بسیار چشمگیرتری حاصل شود. سرم اکسپشنال تالگو باعث تحریک و بهبود تولید هیالورونیک اسید و کلاژن می شود و به همین سبب می تواند با تمام علایم پیری و لکه های ناشی از افزایش سن مبارزه کند. همچنین این سرم باعث کاهش چروک ها، استحکام و لیفت پوست می شود.
انرژی لیفت تالگو یک تکنیک کاملا تخصصی است که تمام ماهیچه های صورت را درگیر می کند. این متد نیازمند سطح بسیار بالایی از مهارت بوده و تنها باید توسط متخصصان آموزش دیده و مورد تایید تالگو انجام شود. نتیجه این ماساژ ، لیفت صورت به شکل دستی ( بدون دستگاه ) با تاثیری بی نظیر و دوام طولانیست. تنها در 6 تا 12 جلسه، خطوط چهره از لایه های درونی فرم دهی می شوند، ساختار صورت استحکام و فرم مطلوب خود را باز می یابد و رنگ پوست شفاف می شود.
انرژی لیفت تالگو یک ماساژ فرم دهی عمقی است که با تحریک های دستی سریع و پی در پی به منظور بازگرداندن استحکام و قوام پوست، ماهیچه های صورت را مورد هدف قرار می دهد.
اگر این تکنیک درست انجام شود، ماهیچه ها انرژی تولید می کنند که این انرژی موجب تقویت گردش خون، اکسیژن رسانی بهتر و افزایش انتقال مواد مغذی در خون می شود. ماهیچه هایی که بهتر تغذیه شده باشند پارامترهای طبیعی خود یعنی استحکام ، انعطاف و الاستیسیته را باز می یابند.

تالگو ایران | تنها نماینده انحصاری و دفتر مرکزی تالگو فرانسه در ایران
ماسک اکسپشنال تالگو محصولی بی نظیر با تاثیری شبیه به " پوست دوم " ، تشکیل شده از سلولز زیستی ( بیوسلولز) با هورمون های جلبک طبیعی است که خاصیت آبرسانی قوی ، التیام بخشی و لیفت دارد. این ماسک کاملا طبیعی بعد از ماساژ عمقی انرژی لیفت تالگو روی پوست گذاشته می شود:
5 نوار که تمام صورت و گردن را می پوشانند و تمام خطوط و قسمت های مختلف صورت را مانند یک پوست دوم به آرامی و ملایمت پوشش می دهند.
انرژی لیفت تالگو متابولیسم پوست را تحریک و تقویت می کند: فیبروبلاست ها کلاژن و الاستین بیشتری تولید می کنند، پوست لطافت و استحکام خود را باز می یابد، چروک ها کاهش می یابند و رنگ پوست شفاف و درخشان می شود.
شما از نتیجه این درمان تالگو کاملا شگفت زده خواهید شد !