آموزش های اختصاصی تالگو

 

متقاضیان محترم شرکت در دوره های آموزشی تالگو، توجه داشته باشند که این آموزش ها بر اساس استاندارد های تعریف شده از سوی تالگوی فرانسه در دفتر مرکزی تنها نماینده انحصاری تالگوی فرانسه در ایران ( شرکت ماهرویان سبلان ) توسط مربیان بین المللی و تأیید شده ی تالگو برگزار می گردد.

پس از پایان موفقیت آمیز دوره رسمی آموزش مراقبت پوست تالگو به کارآموز مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا می گردد. لذا قبل از صرف هزینه برای شرکت در چنین دوره هایی از معتبر بودن مجوز برگزار کننده اطلاع حاصل نمایید.

شماره تماس مستقیم : 09129150918

 

گواهینامه ها

.: تالگو - ایران :.

اسکن کنید !

QR Code یک بارکد ماتریسی بوده که قابل خوانش توسط بارکد‌خوان مخصوص "QR" در تلفن های همراه و تبلت های دوربین دار می باشد و می تواند اطلاعات گوناگونی را در بر داشته باشد .

هم اکنون ...

ما 7 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

تفاوت محصولات تالگو با ساير برندهاي معروف

محصولات تالگو با پايه و اساس عصاره جلبكهاي دريايي ، طیف کاملی از مشکلات پوستی را پوشش داده و متخصصین تالگو با بهره‌ گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا، محصولاتی با کیفیت بی‌نظیر را در لابراتوارهای پیشرفته این شرکت بزرگ تولید می‌کنند که زیبایی و سلامت پوست شما را تضمین می‌نمایند.

در محصولات تالگو از هیچگونه ماده شیمیایی و نگهدارنده استفاده نشده به طوری که استفاده از آن‌ها حتی برای افراد باردار، دیابتیک، تحت شیمی‌درمانی و یا بعد از آن کاملا بی‌خطر می‌باشد.

مواد فعال محصولات تالگو در درجه اول از گونه‌های متنوع جلبک‌های دریایی با خواص درمانی متفاوت و سپس گیاهان، میوه‌ها و سایر مواد صددرصد طبیعی تشکیل شده‌اند.

بدیهی است که به علت قرابت زیستی بسیار زیاد مواد تشکیل‌ دهنده بدن ما با مواد و عناصر موجود در اقیانوس‌ها و دریاها، استفاده از اینگونه محصولات نتایج سریع‌ تر و بهتری را برای ما به ارمغان می‌آورد.

جلبک‌های دریایی در مقایسه با سایر گیاهان، قادر به ذخیره مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری و کمیاب به ويژه يُد، تا چندین هزار برابر واحد حجم دریا هستند و منبعی سرشار از انرژی مورد نیاز سلولی هستند.

کیفیت و اثربخشی محصولات تالگو از همان نخستین جلسه درمان کاملا مشهود است.

تالگو|تالگو ایران|تالگو پاریس|آموزش تالگو

تالگو برنده اسکار بهترین محصولات ضد پیری در میان تمام برندهای مراقبت پوستی در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بوده که آن را به برندی بی‌بدیل تبدیل نموده است.

با تالگو از سلامت و زیبایی پوست خود تا بينهايت، لذت ببرید.