ورود همکاران

آموزش کامل Skin Care

مدرسه عالی تالگو فرانسه برگزار می کند

  • آموزش کامل Skin Care
  • ارائه دیپلم بین المللی

ما از شما یک حرفه ای بین المللی میسازیم.
برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی تالگو در دفتر مرکزی با شماره های

021-22661293

09129150918

تماس حاصل نمائید

آموزش های اختصاصی تالگو

 

متقاضیان محترم شرکت در دوره های آموزشی تالگو، توجه داشته باشند که این آموزش ها بر اساس استاندارد های تعریف شده از سوی تالگوی فرانسه در دفتر مرکزی تنها نماینده انحصاری تالگوی فرانسه در ایران ( شرکت ماهرویان سبلان ) توسط مربیان بین المللی و تأیید شده ی تالگو برگزار می گردد.

پس از پایان موفقیت آمیز دوره رسمی آموزش مراقبت پوست تالگو به کارآموز مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا می گردد. لذا قبل از صرف هزینه برای شرکت در چنین دوره هایی از معتبر بودن مجوز برگزار کننده اطلاع حاصل نمایید.

شماره تماس مستقیم : 09129150918

 

گواهینامه ها

.: تالگو - ایران :.

عضویت در خبرنامه

اسکن کنید !

QR Code یک بارکد ماتریسی بوده که قابل خوانش توسط بارکد‌خوان مخصوص "QR" در تلفن های همراه و تبلت های دوربین دار می باشد و می تواند اطلاعات گوناگونی را در بر داشته باشد .

هم اکنون ...

ما 10 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

درمان خشکی پوست با تالگو

درمان خشکی پوست با تالگو

افراد در فصل پاییز و زمستان دچار خشکی پوست می‌شوند، شرایطی است که برای پوست پیش می آید.
مبارزه با کم آبی و پیری پوست دو قطب اصلی تحقیقات در زمینه بهداشت پوست می باشد.
- در فصل‌های سرد پوست دچار خشکی و کم آبی میشود.
برای آب‌رسانی به پوست از بروز خشکی پوست در فصل‌های سرد سال پیشگیری کنید.
- مواد دارای کافئین مثل قهوه و نوشیدنی های کافئین دار را به میزان کم مصرف کنید، زیرا کافئین باعث کاهش آب بدن و پوست و در نتیجه خشکی آن میشود.
- رطوبت رسانی با کمک گیاهان دریایی و مواد طبیعی یکی از بهترین راه حل ها برای افرادی است که تمایلی به استفاده از کرم ها و لوسیون های شیمیایی ندارند.
استفاده از محصولات آبرسان تالگو
نه تنها موجب آبرسانی مفید به پوست تان می شود، بلکه طراوت و شادابی جوانی پوست شما را در طول سال تضمین می کند.

درمان خشکی و کم آبی پوست با محصولات تخصصی تالگو

آبرسانی باعث میشود خطوط سطحی از بین رفته و باز شدن چین و چروک را شامل میشود و باعث تجمع مولکولهای آب در عمق پوست و هم چنین باعث می شود آلودگیها و سلول های مرده از سطح پوست برداشته شده و بازسازی سلولهای جدید را آغاز می نماید. در نتیجه پوستی شاداب و لطیف را خواهیم داشت.

- با آبرسانی از راه بیرونی رطوبت پوست افزایش می‌یابد. به دلیل رطوبت‌رسانی به سلول‌های لایه شاخی و تورم سلول‌ها، پوست شاداب‌تر می‌شود و فرد احساس خوبی در مورد کیفیت پوست خود پیدا می‌کند.

نقش آبرسانی در زیبایی و طراوت

آبرسانی نقش بسزایی در زیبایی و طراوت پوست ایفا می کند .
یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی است این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند چون می توانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند. استفاده از ماسک های آبرسانی مخصوصا برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است.