تالگو - ایران

کلیه آموزش های مربوط به MCEUTIC فقط در دفتر مرکزی انجام می گردد.

 

 

تالگو به منظور بهبود آنالیز پوست صورت و بدن دستگاهی وایرلس را روانه ی بازار کرده است که برای پیشنهاد دادن مناسب ترین درمان و محصولات مورد نیاز مشتریان در اسپاها به کار می رود.
دستگاه Imetric دارای سه سنسور می باشد. یک سنسور بایو امپدانس که میزان آب و رطوبت پوست را با فرستادن یک جریان بسیار ضعیف به پوست اندازه می گیرد. یک سنسور اینفرارد که با اندازه گیری دمای پوست در قسمت های مختلفی که سلولیت وجود دارد ، درجه ی سلولیت ها را اندازه می گیرد.
همچنین یک سنسور به شکل پیستون که میزان استحکام و قوام پوست را اندازه میگیرد. به این ترتیب که پوست را به سمت بالا می کشد و سپس رها می کند و اندازه گیری را بسته به اینکه پوست با چه سرعتی به حالت قبلی خود برمیگردد انجام می دهد.
این دستگاه دارای دو دوربین HD می باشد.
دستگاه جدید آنالیز پوست تالگو در 10 دقیقه ، 10 آنالیز مختلف را بر روی پوست انجام میدهد که شامل میزان صافی سطح پوست ، تشخیص لکه ها ، ساختار پوست و شفافیت پوست می باشد.
اندازه گیری های انجام شده با یک میکروپروسسور تحلیل و پردازش می شوند و نتیجه ی این پردازش به تراپیست کمک می کند که مناسب ترین درمان و بهترین محصولات مراقبت پوست را به مشتریان پیشنهاد دهد .
Imetric میتواند نتایج این اندازه گیری ها را در خود ذخیره کند و به این ترتیب می تواند میزان بهبود پوست صورت و بدن را بعد از گرفتن درمان ها و مراقبت های مناسب و استفاده از محصولات لازم ، در آنالیزهای بعدی پوست نشان دهد. همچنین به شما این امکان را میدهد که یک بانک اطلاعاتی از مشتریان خود داشته باشید و همچنین بتوانید آنالیز انجام شده بر روی پوست را برای مشتری خود ارسال کنید و یا پرینت بگیرید.

 

فروش و آموزش دستگاه IMETRIC فقط در دفتر مرکزی انجام میگیرد و هیچ یک از نمایندگان تالگو مجاز به فروش و یا ارائه آموزش در این بخش نیستند.

 

 

تالگو - ایران

 

 

 

.: تالگو - ایران :.