تالگو - ایران

کلیه آموزش های مربوط به MCEUTIC فقط در دفتر مرکزی انجام می گردد.

 

 

 

تالگو - ایران

تالگو - ایران

 

 

تالگو - ایران

 

 

   

مراقبت از پوست دست و پا در زمستان

 

ماساژ دست ها با کرم مغذی دست
یکی از نواحی ای که روزانه در معرض استرس و فشار هستند دست ها می باشند که نیاز به آرامش و راحتی دارند . شما می توانید تاثیر تمام ماساژهای حرفه ای تالگو ( مانند حرکات کششی ، ضربه ای و جذبی ) را به کمک ماده مغذی موجود در این کرم به نام Cold Cream Marine برای دست های خود افزایش داده و حفاظتی فوق العاده که باعث تغذیه و ترمیم آن ها میشود برای پوست دستتان فراهم کنید .

ماساژ پاها با کرم مغذی پا
پاها محل اتصال اصلی جسم به زمین بوده و در جذب و گردش انرژی نقش دارند . ماساژ پاها باعث ایجاد سلامتی و تسکین ، آرامش و رهاسازی از تنش های سیستم عصبی می شود. ماساژ پاها با کرم نرم و بسیار مغذی پای تالگو بهترین راه برای ترمیم و آرامش بخشیدن به پاهاست .

کرم مغذی بدن
این محصول با بافت کرمی ، تولید چربی های اساسی و مورد نیاز پوست را تحریک و تقویت کرده، پوست های خشک و آسیب دیده را بازسازی میکند ، لایه محافظ سطح پوست را ترمیم کرده و به پوست آرامش و لطافت می بخشد.
این کرم را به تعداد دفعات مورد نیاز در روز استفاده کنید.
استفاده از این کرم به خصوص برای نواحی خشک پوست مثل زانوها و آرنج و در فصل زمستان توصیه می شود.

اسکراب بدن
برای تمام انواع پوست ها ، حتی پوست های حساس
این اسکراب با بافت کرمی و آرامش بخش خود، پوست را به آرامی لایه برداری می کند. پوست شما متعادل شده ، نرم و صاف می گردد. هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید. بیشتر روی قسمت هایی که پوستی زبر و خشن دارند (آرنج ، زانوها و پاشنه ی پا)

   

تالگو - ایران

 

ادامه مطلب ...

 

 

تالگو - ایران

 

تالگو - ایران

 

تالگو - ایران

 

 

.: تالگو - ایران :.